svátky, svátky..††

27. prosince 2012 v 1:46 | Em.
:')))))).. chybíš mi, chybíš mi, čemu se divíš..už aby bylo po svátkách:).. nebo aby jsme se o svátkách viděli..
už potřetí koukám na TEN film:).. vybavim si u něj všechny vzpomínky:).. ty krásné vzpomínky:)..nejlepší (y)
††
8 měsíců:')) to je infinity... to chce odvahu!!
††
dopis pro tebe!: milý nejlepšounku, jestli si myslíš, že se na tebe lepim tak nezapomeň na to kdo mi tu mikinu nechtěl vrátit, kdo si ke mě přised na obědě, kdo si ze mě dělá srandu jen abych se tomu smála, kdo me provokuje abych nemohla jen odejít.. když si na tohle vzpomeneš tak kdo dolejzá za kym HERGOT?!
††
píšeš mi, lajkuješ mi fotky, směješ se mi, chceš odemě pusu, na chodbách mě zdravíš, necháš se provokovat od spolužáků, žárlíš když na vánoční show někomu padám do náručí (bleeee!!! už nikdy nepadám).. o co ti de?o.o jsi o dva roky starší tak o co ti de?.. můžeš mluvit s kym chceš, chodit s kym chceš, dělat si co chceš. tak proč já?. chodíš do cajku, na vostrov, na "house párty" máš tam stovky holek tak proč já?.. jsem oproti tvým kamarádkám velký nic:')) tak nevim proč.. nechápu..
††
strejda:)) nejlepší strejda, kterýho mi může každej jen závidět:P.. ty jeho povídky z jiných zemí nebo to jak chodí do nemocnic jako klaun rozveselovat děti:). nebo to jak režíruje divadelní hry, jak hraje v divadle:).. jak se ve všem vyzná. zná všechny filmy má suprovou práci, zná super lidi!.. Martine, jednou chci být taková jako jsi ty!:)) máš můj velký obdiv jenom za toho klauna:')).
††
ty oči, ten úsměv, ta postava! TY!
††
miluju suchej pastel:')) baví mě si s nim dělat super melíry!:'))
††
psát slohovku za kámoše pro holku kterou chce?.. sem snad dobrá víla?.. jo fajn ráda ti pomůžu, ale moh by si něco z toho napsat sám zlatíčko:)))))))
††
střípky z mého života. nikdo je nepochopí, ale třeba si je někdo přečte a řekne si "konečně má někdo zamotanější život než já!"
††

Tumblr_lwmssjkq7q1r4t3sqo1_500_large
††
312669_462531507115895_1303147736_n_large
††
Tumblr_mfnib8306s1rcupg7o1_500_large
††
Tumblr_mfnibvyp5s1r5dgl7o1_500_large
††
P6_large
††
P7_large
††
remember me, please:'))
Em.††
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama