Březen 2013

Někdy řeknu pár věcí a pak mě to mrzí. Zamyslím se nad sebou a pak tečou slzy..††

31. března 2013 v 21:54 | Em.
Víte co je úžasný? NIC se nezměnilo! To je paráda co? (y) všichni mi záviďte! Hihihi.. achjo.
††
s radostí říkám, nebýt volejbalu, nevím co bych byla, ani nevíte jakou suprovou tečku udělal za tim šílenym dnem! aspoň něco pozitivního. Hihihi.
††
Muhehehehe! V úterý škola a já se bojím, tebe..
††
Chichi. focení bylo fakt parádní, zapadla sem do bahna a nemohla ven, propadla se na ledě do hnusný vody (ať žijou holinky!), vylekala bažanty, srnky, kachny a pár zajíců a našla kytky, který udělali mamce radost.
††
yum.yum.yum.yum. čokoláda
††
já zhubla! to nepochopim!. to snad ani není moje břicho! o.O asi to bude tím, že na tréninku dostáváme zabrat
††
achjo, nesnášim když kuli babice musím vytahat všechny šaty, sukně a boty, kdo to má pak uklízet! Hugh.
††
Možná ano, možná ne, je to ve hře, otevřené..
††
mám tě ráda. nuuu:3
††
včera sem poskakovala po bytě, protože můj II. nejoblíbenější tým ve volejbale postoupil♥. poskakovala tak moc, až jsem si vyvrkla kotník, ať žije moje šikovnost! muhehehe.
††
co teď? co bude dál? jak to se mnou bude? jak dopadnou neshody? zapomene se na všchno? tolik otázek, tak málo odpovědí..
††
67956_504042182965610_20079104_n_large
††
du něco dělat.
Em-illy.

vůně čokolády..††

30. března 2013 v 15:20 | Em.
nesmyslný nadpis, ale je to tak jediný co mě drží "při životě", tohle a doufání, že večer na volejbale na 2 hodiny zapomenu na okolní svět (hahaha Em.? Nebuď naivní!). A s tou sázkou? Byla sem blbá! Ne byla sem víc než blbá! Ale ptoč jen "byla"? Já sem blbá!. Jestli de něco pokazit víc než sem pokazila tohle všechno tak..moment nic už víc pokazit nejde! Xakru!..
napsala bych ti to, ale nemám na to dostatek chucpe. takže to můžu napsat jenom sem a doufat, že se to nějak vyřeší (Em.? Už seš zase naivní!).. "chybama se člověk učí" jak úžasné pravidlo. já už se toho naučila ža dost! Doufám, že už mě všichni přestanou učit, protože bych toho už moc nevydržela, stačí mi, že teď budu mít od mí třídy na talíři věc, starou přes 2 měsíce. U sebe na talíři to jak sem blbá. A u tebe na talíři všechny moje chyby (a to že jich je HODNĚ!). Nikdo není dokonalý. a já mám k dokonalosti hodně daleko! Jediný co i přes moji nedokonalost dokážu. je mít upřímně ráda.. Což bohužel nestačí. (gratuluji Em. konečně si napsala něco co není naivní!) Ani nemůžu doufat, že omluva nebo sliby něco zlepší. Slíbit můžu co chci a nikdo mi nemusí věřit, onlouvat se můžu jak chci, ale když lidi nezapomenou odpustit mi můžou jak chtěj. Můžu prosit lidi aby mi odpustili všechny moje chyby, ale to bych toho chtěla odpustit až moc! (paráda, další nenaivní věc! Lepšíš se Em.!)
takže ano, sice si to nepřečteš, ale chci aby i když si o mě myslíš cokoli, aby si věděl, že tě mám upřímně ráda a že tehle fakt NIC nezmění (to, že to nic nezmění sem zjistila hlavně během posledních 3 měsíců). A hlavní věc o kterou mi de je to aby si byl šťastnej, jakmile budeš ty šťastnej budu šťastná i já, i kdybych na tom neměla sebemenší podíl!.
††
achjo, kdyby z volejbalu nebolely záda je to nejlepší věc, jakou se teď můžu odreagovat..
††
měla bych začít dělat věci do školy, ale po tom všem se mi vůbec nechce.
††
měla bych se začít učit a uklidit si pokojíček, ale nechce se mi.
††
měla bych doděla biologickou olympiádu, ale nechce se mi.
††
měla bych se podívat na filmy ci mi doporučila K., ale nechce se mi.
††
měla bych číst knížku co mám od R., ale nechce se mi.
††
měla bych do článků zase přidávat obrázky, ale nechce se mi.
††
měla bych přemejšlet jak napravit všechno co sem zkazila, chtělo by se mi, ale nevím kde začít.
††
měla bych pomoct kamarádovi zbalit jednu holku, ale nechce se mi.
††
měla bych bejt šťastná, že mám ještě 3 dny volna, ale nechce se mi.
††
měla bych dělat takovejch věcí, ale nic se mi nechce.. jediný co se mi chce je se usmířit s tebou, ale ty tu nejseš.
††
achjo Em. kam ty to takovimdle způsobem dotáhneš? To vážně netuším! Styď se!
††
jak krásné').. kééžby! (Em. bacha na to! už seš zase naivní!.)
††
7941_505258452874703_1111093915_n_large
hmm..
††
Tumblr_mkh8ju0lpq1rkchmwo1_500_large
hihi
††
20120202113556_dtnk5_large
nůůůů
††
††
už vím co se mi chce, FOTIT!. tak se tu mějte...
Em-illy!.

Amazing..††

18. března 2013 v 21:27 | Em.
"Fajn? Jen fajn? bylo to amazing!" tak asi tohle se mi stáále ozývá v hlavě. Proooč? já vím prooč! Protože jsi tohle řek o tom dni kdy sem byla u tebe. Jednou jsem si na to vzpoměla a od tý doby mi to v hlavně zní jak ozvěna. "Bylo to amazing, Bylo to amazing, Bylo to amazing" achjo kéžby to šlo někdy vypnout!. Myslela jsem si, že ty 3 týdny co budeš "mimo můj dohled" budou v pohodě, že si nevzpomenu, ale jak si včera napsal "Trochu se bojím zítřka" tak furt musim myslet na to, že budeš v pohodě. Jako kdybych ti chtěla poslat signál, i když vím, že to nejde.
Dvě písničky s tebou spojený mám snad nejradši, vždycky mi připomenou ty dvě super období kdy jsme neřešili ani budoucnost, ani minulost.Žili jsme přítomností a dělali jsme co jsme chtěli bez ohledu na to jaké by to mohlo přinést dohady v budoucnosti. Taky, že to dohady přineslo, odehnalo, přineslo, odehnalo. Ale ať už to bude jakkoli to období bude AMAZING!achjo to slovíčko máme teď ve slovíčkách. Je u něj nakreslený srdíčko, protože je spojený s jedním obdobím. Stejně jako WONDERFUL s tím druhým. Co bude spojené s třetím? A bude třetí? A jakou písničku kuli tomu budu poslouchat?. ACHJO už zase moc přemýšlím a moc vzpomínám! to není dobrý!
Vážně nemám ráda když kluci ve třídě řikají "Jakto, že ještě nejste spolu? Tak co *****? Jednou budete spolu!". Říkají to už skoro rok a je to otravné! I když si někdy sama přeju, aby se jejich "šílený předpovědi" splnili.
A ne nemám ho ráda.. nemůžu ho mít ráda! To by prostě nešlo:(. Nebo šlo? Já nevím!

SUMMER PARADISE!! ... WONDERFUL
THIS GIRL!! ... AMAZING
ACHJO! ... LONELY

Bez obrázků, bez omluvy, bez času, bez nálady..
Em-ill!!

I’m waking up..††

13. března 2013 v 23:08 | Em.
"ten, kdo stojí v koutě" ta knížka je naprosto nehorázně dokonalá:) ááách!. musím sehnat ten film chci ho vidět o.O hraje tam Ema Watson takže to vážně musím sehnat:D já to našla jen v angličtině a tomu moc nerozumím:(( achjo!
††
uplně miluju skupinu Imagine Dragons:') jsou naprosto úžasní a ty jejich písničky!! boooože♥ a hlavně ty texty písniček:). jsou naprosto úžasnééé. potom tam dolu dám možná kousky textů:')
††
hrozně moc bych si přála říct větu "on mi za to nestojí" ale bohužel asi stojí. nevím. prostě ať udělá cokoli mám ho pořád stejně ráda. není možný! aspoň, že teď když máme jarňáky je týden pryč takže si ani nepíšem. a pak jde na "operaci". takže to třeba utichne uplně. třeba, ale třeba taky až se vrátí do školy bude to ještě horší. nevím, vážně nevm jak to všechno bude, ale nechci myslet tak moc dopředu. je to za dlooouho:D. aspoň, že teď na něj nemyslím. není čas
††
achjo. ten co mi nejdřiv náladu zlepšoval mi teď spíš přidělává starosti. proč se to všechno najednou tak obrátilo? já vím proč, on je pořád stejně milej, ale v tu dobu když sem nevěděla "co cítím" tak sem mu to oplácela. teĎ vím, že nic necítím tak mu to neoplácím a mám ho prostě jako kámoše. ale bojím se dne kdy ON něco řekne. brrr doufám, že to bude za dlouho nebo nejlíp NIKDY!
††
buďme upřímní, tohle není jediný můj blog, ale proč na něj nic nepřidávám? sama nevím:/. buď prostě nemám náladu psát nějaký recenze. nebo prostě nevím co bych tam asi jako měla psát. asi půjdu na blogspot nevím. tam aspoň můžu někoho sledovat:D.
††
moje okolí vůbec není tak špatný jak jsme si myslela. je tu spoustu míst kam můžu jít když chci být sama:) a je tu i potok, a louky, a lesík, a hromady na který když vylezu mám výhled, a řeka, a pole, a zvířata, a starý koleje, a stará fabrika za kterou je spoustu překvapení, a tunel pod dálnicí, a dálnice u který si můžu sednout a koukat jak všichni jen pospíchaj, a stromy na který se dá sednou a číst si, a kaluže ve kterých se dá vesele pobýhat (v holinkách samozřejmně:D), a starej hasickej bunkr kam už nikdo nechodí, tak moc toužím někomu tyhle všechny místa někomu ukázat, lae nevím kdo má tak rád nový místa jako já:).
††
když hraju volejbal, je mi o trochu líp než normálně. vážně na tom sportu budu závislá, ale to prostě nejde. když sem s holkama v šatně a temíme se jak pominutý. konečně se cítím dobře! a pak když makáme o sto šest tak si ani nevzpomenu na všechny ty věci okolo a cítím se fakt dobře!. proč jen trénink není nekonečnej?!:D protože bych vypustila duši už za 3 hodiny trénování:D:D
††
když tak koukám co všechno jsem sem napsala. mám výčitky, že to někdo musí číst, že to snad ani nezveřejním:D nevím, uvidím co najdu za obrázky a kolik textů sem dám od Imagine Dragons:). jestli jsi to dočetl/a do konce máš můj veliký obdiv, protože ani já sem to po sobě nechtěla číst znova.:D
asi to vážně nezveřejním.
††
vůbec nevím jaký sem dát obrázky, vůbec nevím co popisuje moji náladu takže sem dám prostě slátaninu věcí co se mi líbí, asi to tak bude správné:D a jestli ne. prosím řekněte mi někdo co je správné
††
Tumblr_mjmbc6oay71rpjabgo1_400_large
††
Tumblr_mjlswzph261rip5nmo1_500_large
††
Tumblr_mjkby5b2x31s7417lo1_500_large
††
64696_572247152785299_1181284175_n_large
††
Tumblr_m9u9e2t4su1ref60oo1_500_large
††
11430_572260226117325_1094279782_n_large
††
Tumblr_mjm15czrgz1riquzlo1_500_large
††
Tumblr_mjm4rslix41rmufbuo1_500_large
††
Tumblr_mhal8emh5k1rrfv0no1_500_large
††
Tumblr_mjmb14wykk1ra9snuo1_500_large
††
I'm waking up to ash and dust
I wipe my brow and sweat my rust
I'm breathing in the chemicals
(překlad zde)
††
I'm waking up
I feel it in my bones
Enough to make my systems grow
(stejná jako předtím)
††
When the days are cold
And the cards all fold
And the saints we see
Are all made of gold
(překlad zde)
††
No matter what we breed
We still are made of greed
This is my kingdom come
This is my kingdom come
(stejná jako předtím)
††
Don't want to let you down
But I am hell bound
Though this is all for you
Don't want to hide the truth
(stále stejná)
††
So this is what you meant
When you said that you were spent
And now it's time to build from the bottom of the pit
Right to the top
Don't hold back
Packing my bags and giving the academy a rain check
(překlad zde)
††
It's time to begin, isn't it?
I get a little bit bigger, but then I'll admit
I'm just the same as I was
Now don't you understand
That I'm never changing who I am
(stejná jako předtím)
††
This road never looked so lonely
This house doesn't burn down slowly
To ashes, to ashes
(stále stejná)
††
If you love somebody
Better tell them while they're here 'cause
They may just run away from you
(překlad zde)
††
'Cause I'm on top of the world, 'ay
I'm on top of the world, 'ay
Waiting on this for a while now
Paying my dues to the dirt
I've been waiting to smile, 'ay
Been holding it in for a while, 'ay
Take it with me if I can
Been dreaming of this since a child
I'm on top of the world.
(stejná jako předtím)
††
We are all living the same way, the same way
We are escaping the same way, the same way
Circling
We are a part of the same play, the same play
We think we're making our own way, our own way
(překlad zde)
††
I took a walk on a Saturday night,
fog in the air, just to make my mind
seem clear,
where do I go from here?
I see my breath pushing steam through the air,
shaking hands run through my hair,
my fears,
where do I go from here?
(překlad zde)
††
Is it my fault, is it my fault?
We've been missing each other,
We've been missing each other.
My fault, is it my fault?
We've been missing each other,
We've been missing each other.
(stejná jako předtím)
††
myslím, že je to jediná část článku, která za něco stojí no:). už víte proč jsou tak úžasní?. mají jednoduché opakující se texty, ale jsou tak dokonalé:)).
††
tak vás zdraví Em.†