Amazing..††

18. března 2013 v 21:27 | Em.
"Fajn? Jen fajn? bylo to amazing!" tak asi tohle se mi stáále ozývá v hlavě. Proooč? já vím prooč! Protože jsi tohle řek o tom dni kdy sem byla u tebe. Jednou jsem si na to vzpoměla a od tý doby mi to v hlavně zní jak ozvěna. "Bylo to amazing, Bylo to amazing, Bylo to amazing" achjo kéžby to šlo někdy vypnout!. Myslela jsem si, že ty 3 týdny co budeš "mimo můj dohled" budou v pohodě, že si nevzpomenu, ale jak si včera napsal "Trochu se bojím zítřka" tak furt musim myslet na to, že budeš v pohodě. Jako kdybych ti chtěla poslat signál, i když vím, že to nejde.
Dvě písničky s tebou spojený mám snad nejradši, vždycky mi připomenou ty dvě super období kdy jsme neřešili ani budoucnost, ani minulost.Žili jsme přítomností a dělali jsme co jsme chtěli bez ohledu na to jaké by to mohlo přinést dohady v budoucnosti. Taky, že to dohady přineslo, odehnalo, přineslo, odehnalo. Ale ať už to bude jakkoli to období bude AMAZING!achjo to slovíčko máme teď ve slovíčkách. Je u něj nakreslený srdíčko, protože je spojený s jedním obdobím. Stejně jako WONDERFUL s tím druhým. Co bude spojené s třetím? A bude třetí? A jakou písničku kuli tomu budu poslouchat?. ACHJO už zase moc přemýšlím a moc vzpomínám! to není dobrý!
Vážně nemám ráda když kluci ve třídě řikají "Jakto, že ještě nejste spolu? Tak co *****? Jednou budete spolu!". Říkají to už skoro rok a je to otravné! I když si někdy sama přeju, aby se jejich "šílený předpovědi" splnili.
A ne nemám ho ráda.. nemůžu ho mít ráda! To by prostě nešlo:(. Nebo šlo? Já nevím!

SUMMER PARADISE!! ... WONDERFUL
THIS GIRL!! ... AMAZING
ACHJO! ... LONELY

Bez obrázků, bez omluvy, bez času, bez nálady..
Em-ill!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama