Duben 2013

hihihihi..

14. dubna 2013 v 12:55 | Em.
http://sketchtoy.com/29147776

something infinity..††

7. dubna 2013 v 20:12 | Em.
nevím čím, začít, nevím čím skončit, nevím co napsat..je toho tak MOC a tak úžasného, že nevím jestli sem vůbec něco budu rozepisovat:D, protože vzpomínky zůstanou..
††
Dukla opět válela:') vůbec nevím co budu dělat až skončí extraliga..unudím se k smrti!! hihi:/.ale Ostrava je taky super:) prostě dva nejoblíbenější extraligový týmy proti sobě..komu mám xakru fandit?!:D Duklaaa.
††
Bílí Tygři x BKM..aneb když se taťka chce podívat na Libereckej hokej dokud jim nerozpustí led a nedonutěj je trénovat tenisákem na kolečkovejch bruslích:D hahaha. mám vtipnýho taťku, ale aspoň jesem si se Steph. zařvala v Boleslavkym kotli:D.
††
na konec jsem ráda, že jsem se nechala ukecat, protože zase mám na co vzpomínat:D.ale nejít spát před volejbalovým turnajem není vskutku dobrý nápad:D.
††
polštářová bitva, Nespoutaný Django, písničky, spousta smíchu, blbosti, česání culíků, tři proti jednomu, film co nevim jak se jmenuje, 15 minut spánku, vtipná i strašidelná videa, a tak dále..aneb i bez alkoholu se dá užít kopec srandy, ale musíš si vybrat správný lidi
††
ale je fajn, že jsi tam byl i ty, protože to bylo úžasný:), ale škoda, že tohle všechno se stane jenom za dveřmi světa a nikdy to nevstoupí do normálních životů..i když, možná si tim víc vážíme, že můžeme být někdy spolu. nevím, netuším, nechápu
††
turnaj v sobotu, byl docela fajn, ale všechno jsme prohráli, taťka byl nasranej, já byla utahaná (ale nebylo to poznat na mý hře!:D anoooo), ale vážně nezapomenu jak se z našeho týmu všichni 4 chlapy přetáčeli přes koně (toho na gymnastiku) takový záchvaty:D:D:D to prostě nešlo:D.
††
sice jsme 10., ale na tom nesejde.. spíš jde o to, že za rok kdo ví jestli tam budem.
††
DEBILE!!! nesnášim frajery, nesnášim tebe! vysmát se ti do ksiftu fakt tyvole!! ještě že Lomnice skončila a já tě už neuvidím!!!! Bůčku! hihi!
††
knížka:')) zase budu číst.
††
neděle♥ turnaj juniorek. dostali medaile. a já chvilku hrála i když nejsem na soupisce:)) ano♥ a naučila sem se lobovat, smečovat a šlo mi to:') Jarda mě pochválil. xakru já sem tak happy!
††
miluju volejbal:)..nejlepší věc!
††
prosteMiley
††
prostesrdečnízáležitosttonepochopíš
††
ktomusetakyjednoudopracujuikdyžmědostatečněstačítoco
mámprotožejetotomudostpodobný:D
††
prostěajednoduše
††
547542_156504904514535_1069164535_n_large
anoanoano
††
Tumblr_mkvy7iqg6v1risazlo1_500_large
basketmocnemusímaletahlefotkajesuper:)
††
402349_219965431424875_1962815805_n_large
možnázkusím
††
Make-money-risks_large
padánídopropastidokudtěněkdonechytí
††
46665_452747338143448_952313855_n_large
přesnětakprostěkaždý
††
Tumblr_mih99jgvgf1s1z4rxo1_500_large
:)
††
happy Emd:D (end) aneb šťastný konec děsnéhdo týdne.

strach..††

2. dubna 2013 v 21:50 | Em.
Po dnešku mám strašně smíšený pocity.. Hugh!
††
takovej ten pocit když dostanete další podpásovku od toho na kom vám záleží.
††
v pohodě/odsekáváš/v pohodě/odsekáváš/uplně nejvíc v pohodě/odsekáváš/odsekáváš/odsekáváš.. asi takle vidím dnešní den..rozhodni se! děláš guláš!..ale, já si to zasloužím..
††
ano, chyběl si mi, a moc! ale tohle?!.. vážně si myslíš, že bych mu věřila?? a že bych se mu svěřovala? kdykoli mu něco řekneš tak ti to předhazuje ještě strašně dlouho! tak proč bych se mu xakru svěřovala? stejně už mě nikdo neposlouchá.. ani ty už mi snad nevěříš. kam to s timhle dotáhnu? to nevím! kééžby někam daleko.
††
mám strach.. velikej strach..ale né takovej ten "dětskej strach" že se mi něco nepovede. poprvé mám strach, že příjdu o člověka na kterém mi hrozně moc záleží. a ještě k tomu vlastní blbostí..proč když už mám někoho ráda tak si všechno dokážu takle posr*at...to seš přesně ty Em. klikařka už od dětství:')
††
fakt miluju úchylný kecy mejch spolužáků (y) dokážnou obrovsky potěšit..
††
volejbale! miluju tě:')) a zase zítra se můžu na dvě hoďky odreagovat. a jestli se mi povedl objevit trik jak načasovat výskok při smeči abych byla při "odbití" vysoko budu zase o něco šťastnější..
††
(doufám že) konečně rozsvícená žárovička v tmavém pokoji.. ale jedna malá žárovička neosvítí celý pokoj, budu muset bojovat a snažit se rozsvítit další, pomalu, postupně, i kdyby mě to mělo stát všechno! aneb jak je to v menu "jsem bojovnice a jen tak něčehose nevzdám"
††
neuvěřitelný jak starej kámoš dokáže rozveselit. aspoň na chvilku! ale to uměl vždycky:). ty jeho ksifty a hlášky:D. vážně v tý škole chybí, měl jít na gympl, protože on je jedinej co se z tý skupinku kamarádů nezměnil (jeden frajer, druhýmu se nedá nic věřit a třetí propad depresím) achjo ty vzpomínky:D. jen škoda, že se ke mě donášej různý věci (ale já drbům nevěřím takže dělám, jako by se ke mě nic nedoneslo), který by stejně nic nezměnili tak proč se s nima zabývat žeano:D
††
přítomnost je důležitější.
††
všechno je naruby. a mě z toho za chvíli asi hrábne.
††
ještě,že mám blog, kterej nikdo nezná a možná ho ani nikdo nečte, na tom mi nezáleží. já sem píšu všechno co nemůžu v běžném životě říct, protože by mě lidi buď neposlouchali nebo by se mi vysmáli, a to teď vážně nepotřebuju! takže mě tu nikdo nezná, miluji skrytou identitu, Em.? ty ses mi povedla pojď si plácnout! (higefive), aspoň někde můžu být otevřená a upřímná
††
chichichi takže si to shrňme.. pozitiva - Jiřík (hahaha takle mu vážně neřikám, FUJ:D), volejbal (částečně) a..nevím možná škola (kousky)
negativa - on (ale za to si můžu samozřejmě sama, jak jinak),škola (unavující, stresující záležitost), volejbal (trenér má tiky mi něco udělat protože sem prej líná:D ale nejsem, jen on si to myslí:D), rodina (hihi to bych tu nerozebírala), zdravotní stav (to bych pro jistotu také nerozebírala, ještě bych byla za chuděrku, ne díky!), strach (kééžby mě někdo ujistil, že o něj nikdy nepříjdu, že se nikdy nepřestaneme bavit a že všechno bude jako dřív, ale bohužel nikdo mi to potvrdit nemůže. protože všechno je ve hvězdách..)
††
kééžby se vytvořila Vesmírná Loď UNIVERSUM a vybrali by si mě, zmrazili mě a odvezli na jinou planetu!.
††
Em.? teď to přeháníš s negativním! vzbuď se nekončí svět!!..
††
Hihihihi.. xakru!:/
††
takovýto obrázek dokáže dokonale zvednout náladu, to je fakt..ironie.
††
prostě a jednoduše. EM.