strach..††

2. dubna 2013 v 21:50 | Em.
Po dnešku mám strašně smíšený pocity.. Hugh!
††
takovej ten pocit když dostanete další podpásovku od toho na kom vám záleží.
††
v pohodě/odsekáváš/v pohodě/odsekáváš/uplně nejvíc v pohodě/odsekáváš/odsekáváš/odsekáváš.. asi takle vidím dnešní den..rozhodni se! děláš guláš!..ale, já si to zasloužím..
††
ano, chyběl si mi, a moc! ale tohle?!.. vážně si myslíš, že bych mu věřila?? a že bych se mu svěřovala? kdykoli mu něco řekneš tak ti to předhazuje ještě strašně dlouho! tak proč bych se mu xakru svěřovala? stejně už mě nikdo neposlouchá.. ani ty už mi snad nevěříš. kam to s timhle dotáhnu? to nevím! kééžby někam daleko.
††
mám strach.. velikej strach..ale né takovej ten "dětskej strach" že se mi něco nepovede. poprvé mám strach, že příjdu o člověka na kterém mi hrozně moc záleží. a ještě k tomu vlastní blbostí..proč když už mám někoho ráda tak si všechno dokážu takle posr*at...to seš přesně ty Em. klikařka už od dětství:')
††
fakt miluju úchylný kecy mejch spolužáků (y) dokážnou obrovsky potěšit..
††
volejbale! miluju tě:')) a zase zítra se můžu na dvě hoďky odreagovat. a jestli se mi povedl objevit trik jak načasovat výskok při smeči abych byla při "odbití" vysoko budu zase o něco šťastnější..
††
(doufám že) konečně rozsvícená žárovička v tmavém pokoji.. ale jedna malá žárovička neosvítí celý pokoj, budu muset bojovat a snažit se rozsvítit další, pomalu, postupně, i kdyby mě to mělo stát všechno! aneb jak je to v menu "jsem bojovnice a jen tak něčehose nevzdám"
††
neuvěřitelný jak starej kámoš dokáže rozveselit. aspoň na chvilku! ale to uměl vždycky:). ty jeho ksifty a hlášky:D. vážně v tý škole chybí, měl jít na gympl, protože on je jedinej co se z tý skupinku kamarádů nezměnil (jeden frajer, druhýmu se nedá nic věřit a třetí propad depresím) achjo ty vzpomínky:D. jen škoda, že se ke mě donášej různý věci (ale já drbům nevěřím takže dělám, jako by se ke mě nic nedoneslo), který by stejně nic nezměnili tak proč se s nima zabývat žeano:D
††
přítomnost je důležitější.
††
všechno je naruby. a mě z toho za chvíli asi hrábne.
††
ještě,že mám blog, kterej nikdo nezná a možná ho ani nikdo nečte, na tom mi nezáleží. já sem píšu všechno co nemůžu v běžném životě říct, protože by mě lidi buď neposlouchali nebo by se mi vysmáli, a to teď vážně nepotřebuju! takže mě tu nikdo nezná, miluji skrytou identitu, Em.? ty ses mi povedla pojď si plácnout! (higefive), aspoň někde můžu být otevřená a upřímná
††
chichichi takže si to shrňme.. pozitiva - Jiřík (hahaha takle mu vážně neřikám, FUJ:D), volejbal (částečně) a..nevím možná škola (kousky)
negativa - on (ale za to si můžu samozřejmě sama, jak jinak),škola (unavující, stresující záležitost), volejbal (trenér má tiky mi něco udělat protože sem prej líná:D ale nejsem, jen on si to myslí:D), rodina (hihi to bych tu nerozebírala), zdravotní stav (to bych pro jistotu také nerozebírala, ještě bych byla za chuděrku, ne díky!), strach (kééžby mě někdo ujistil, že o něj nikdy nepříjdu, že se nikdy nepřestaneme bavit a že všechno bude jako dřív, ale bohužel nikdo mi to potvrdit nemůže. protože všechno je ve hvězdách..)
††
kééžby se vytvořila Vesmírná Loď UNIVERSUM a vybrali by si mě, zmrazili mě a odvezli na jinou planetu!.
††
Em.? teď to přeháníš s negativním! vzbuď se nekončí svět!!..
††
Hihihihi.. xakru!:/
††
takovýto obrázek dokáže dokonale zvednout náladu, to je fakt..ironie.
††
prostě a jednoduše. EM.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama