Srpen 2013

Never ever more!

17. srpna 2013 v 21:15 | Em.
To nejde, já to musím někam napsat. Nechce se mi to vykládat známým nebo to zveřejnit na svůj veřejný blog. Připadala bych si jak ty babky a dědkové v Doubravicích, upřímně nenávidím zvědavý lidi! Přistane helikoptéra a kolem toho snad desítky lidí a nějací zdovolením blbci si to i z povzdálí natáčejí. Asi nevědí co to je, fuj...! Ale abych začla od začátku s nepřeskakovala.

Dnes sme měli cyklo výlet s volejbalem, těšila sem se, ale bála sem se co na nás trenér připraví. Připraveno nebylo vůbec nic a my se na místě domlouvali (haha). Jelo nás šest holek co hrajeme v týmu, trenér Honza, Tóňa (což je vlastně trenér na soustředěních a "maskot"), taky jel můj taťka a taťka Zuzky co se mnou hraje volejbal a její taťka je strašně príma fakt, že jo:D.

No tak jedem jedem, jedeme z kopce a najednou na nás řvou ať stojíme, tak jako co se děje a.. no moc horších věcí sem neviděla (vlastně asi žádnou) než to, že se jeden z trenérů (Tóňa) leží na zemi, klepe se a totálně nereaguje! FUJ, takže volání záchranky, okamžité vystartování nad kopec a řvaní na lidi ať brzděj, že nikam nedojedou, poslouchání toho jak nereagujou zorničky a téměř netepe, bohudík probrání, totální zmatení a nevědění co se děje, nadávání že se mu nic nestalo a že si z něj děláme prd*l a že jedeme dál, přílet helikoptéry, příjezd sanitky, přepravení helikoptérou do LBC do nemocnice, a fuj, fuj, fuj! Prý to mohlo být z epileptického záchvatu, který ale nikdy předtím neměl každopádně neměl helku takže au.

Ty lidi jsou fakt nevychovaný!! Nenávidím to.

No, ale jeli sme dál a jelikož volala policie, že to hlásí jako dopravní nehodu a potřebují vidět jeho kolo tak sme ho nanavigovali, protože kolo zůstalo u rodiny jedné z holek, protože naštěstí v té vesnici bydlela. No a to začlo "Vzkaž rodičům ať posekaj tu mariánku za barákem, že přijede policie." a podobné kecy, takže jsme z toho na konec měli srandu a zbytek dne jsme se protlemili volovinám, projeli všechny kouty lesů, louk a všeho. Nenávidím jízdu po louce. o.O

No a když sme zastavovali na pivo a kofolu pod Kostí volal nám Tóňa z nemocnice a strašně nadával, on je magor, kdyby ste ho jen znali.:D Nejdřiv nám oznámil, že má silný otřes mozku, rozraženou lebku a prodělal lehké krvácení do mozku. Ten chla je z gumy! Normálně by si člověk zlomil klíční kost nebo cokoliv, málem i vaz a on si nezlomil nic! No a pak nadával, že si ho v nemocnici nechaj dlouho, že nemůže podepsat papíry aby otamtud odešel a že s náma nejede na soustředění a no prostě Tóňa se v tý nemocnici zblázní snad ještě. o.O

No každopádně dnešek na konec dopadl až na hnus zážitek fakt užitě. Doubravice maj o čem drbat (prý je to am šíleně šílená drbárna). Na soustředění máme dva trenéry na 16 holek to né. Trenér Honza, Zuzky táta, mapa mýho taťky a řeči Jirky (Zuzky táta) a Honzy, že znají terén a vědí kam jedem nejsou ideální, protože zkončíte přinejlepší na louce, ale taky si zajedete omylem na nejvyšší kopec v okolí, protože jsme pod ním neodbočili a samosřejmě pojedete z takového kopce lesem přes kořeny, že budete skoro přepadávat přes řidítka!!

Jinak Jirka si zaslouží obrovský respekt, protože to co předvedl u Tóňi, bylo vážně skvělé. Tonda se chtěl zvednou a jet dál, protože si totálně nic nepamatoval a jedinej Jirka ho dokázal udržet na zemi a pořád do kola mu vše vysvětlovat. Navíc poznat vše co bylo potřeba, aby se to nahlásilo sanitce a podobné. RESPEKT!

NECHCI NIKOHO VIDĚT JAK JEDE NA KOLE BEZ HELMY! NIKDY!! I SEBE LEPŠÍ CYKLISTA MŮŽE SPADNOUT..