i really don't know

9. června 2014 v 21:42 | Em.
Nadpis trochu nesouvisí s obsahem, vím, vím toho hodně. Mám hodně nad čím přemýšlet a nad některýma věcma bych asi přemýšlet měla.
Ani nevím proč nepřemýšlím, možná, protože sem si řekla, že je prostě nechám jít.
Vlastně jsem nikdy nenechala, takže nevím no. Asi už prostě nechci řešit NIC a chci žít ve tmě. Tam je to nejlepší, dá se výborně schovat.
Připadala sem si schovaná i v místnosti plné kluků, protože jsem byla jediná co koukala do stropu a do okna ven na měsíc. Byla tma a já byla perfektně schovaná, nebojím se tmy, miluju tmu. Příjde mi v ní všechno tak reálné, najednou člověk nekouká na vnějšek, ale prostě vnímá to co slyší, to co cítí a to přesně by nás mělo ovládat. Bylo úžasné jen tak ležet a přemýšlet si nad čím chci. Ale vlastně jsem to ani nevyužila, jen jsem tak ležela a koukala. Jako by se myšlenky zastavily na jednou bodě a už nechtěli dál pokračovat. A já je nechala stát, najednou všechno bylo tak, jiné, tiché, tmavé, úžasné. Najednou přede mnou nestály problémy školy, přátel, vlastně všech okolo mne, byla sem tam prostě já, absolutně bez myšlenek a bez divných pocitů.
Chci to zažít ještě jednou.
Když neležíte sami v místnosti s lidé kolem vás spí, dávávám to pocit klidu, ale zároveň i bezbečí obzvlášť když víte, že máte vedle sebe kdo by vás ochránil. Ale prostě i přes to bezpečí vám to dává absolutní klid a opravdu úžasný pocit.

Někdy se dějí opravdu divné věci, které by jste radši většinou ani neřešili nebo si jich nevšimli. Já vlastně ani nevím jestli věřím na pátky 13. ale napsala jsem na jeden jiný blog něco, co se naplnilo. Napsala jsem, že pro to abych měla čas na přátele a obré známky musím obětovat trochu sportu. Ale že nikdy neobětuju všechno, že by to bylo velké krveprolití.
No a bum. V lednu opravdové BUM na lyžích a já až do teď vyškrtávám sport ze svého života. Divné..
Ale ne řešitelné. Zabývat se tím by byla ztráta času, noha už je skoro v pořádku a já čárkuju dny kdy vspoupím na kurt. Tak proč se zabývat něčím co se stalo a tato minulost uplynula
Nemá to cenu.
Takže končím.

Done, i'm done.
With love, Emily.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama